Pagrindinis

Mokykloje lankėsi kolegos iš Šiaulių Gegužių progimnazijos

2016 m. rugsėjo 29 d. mokykloje lankėsi pedagogai iš Šiaulių Gegužių progimnazijos. Susitikimo metu aptarta mokyklų patirtis skatinant mokinių motyvaciją kryptingai veikti, savivaldžio mokymosi stiprinimas mokykloje. Svečiams mokyklos direktorius pristatė mokyklą, akcentuodamas mokyklos išskirtinumą. Mokytoja Jolanta Vasiliūnienė kalbėjo apie darbą su mokyklos „Lyderių grupe“, pristatė šios grupės veiklas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ledrūna Petrulionienė ir dailės mokytoja Rima Briedienė papasakojo apie neformalaus ugdymo ir kryptingo meninio ugdymo organizavimą.

Kolegos  dalijosi savo patirtimi šioje srityje, apžiūrėjo mokykloje įkurtas edukacines erdves, domėjosi mokykloje vykdomais projektais ir kultivuojamomis netradicinėmis sporto šakomis. Aptartos tolimesnio bendradarbiavimo tarp mokyklų galimybės.

sveciai 1m  sveciai 2m  sveciai 3m