Pagrindinis

LOGOTIPO KONKURSAS

logo

Nuo 2016 m. spalio 1d. mokykla pradeda dalyvauti tarptautiniame Erasmus+ K2 projekte “ „Let's do sports, collaborate and educate“ ( liet. Sportuokime, bendradarbiaukime ir mokykimės).

Kviečiame 5 -  10  klasių mokinius dalyvauti  projekto logotipo kūrimo konkurse.

Konkurso taisyklės:

Logotipas turi atspindėti projekto temą - virtualių turistinių dviračių trasų sudarymas integruojant  IT bei turizmą ir sportą.

Logotipas turi būti ryškus, traukiantis akį bei originalus.

Jame turi būti projekto pavadinimas arba projekto šalių - Lietuvos, Čekijos Respublikos ir Slovakijos,  pavadinimai/simbolika,  projekto vykdymo metai: 2016-2018.

Logotipo originalas turi būti pateiktas ant A4 formato lapo, dydis- 12cm x 12 cm. Autoriaus pavardė turi būti užrašyta kitoje lapo pusėje.

Jis gali būti atliktas bet kokia technika: ranka ar kompiuteriu.

Logotipai turi būti pateikti dailės mokytojai Rimai Briedienei iki spalio 28 d.

Projekto darbo grupė išrinks 3 - 5 geriausius logotipus, kurie dalyvaus bendrame logotipų konkurse, kur bus išrinktas geriausias projekto logotipas.  Geriausių lietuvių logotipų autoriai bus apdovanoti prizais.

Projekto koordinatorius  Vaidotas Butkevičius