Pagrindinis

Kvietimas dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“

Lapkričio 29 d. mokyklą aplankė nykštukai (7a klasės mokiniai, aukl. J. Bukienė), užsuko į kiekvieną klasę, kvietė dalyvauti Prezidentės paskelbtoje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir padovanoti mokyklos bibliotekai naujų knygų, kurias galės skaityti visa „Atžalyno“ mokyklos bendruomenė.

Šių metų tema „Knygos, kurios keičia gyvenimą!

Akcija vyks iki sausio 16 dienos.

Galima dovanoti geros būklės knygas.

Naujų knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite knygynuose Humanitas, Knygų namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis bei prekybos tinklų IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt bei Lietuvos pašto skyriuose.

Daugiau informacijos apie akciją ir knygas rasite www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos arba teiraukitės mokyklos bibliotekininkės Renatos.

Bibliotekos skaitykloje jau eksponuojamos mokinių ir mokytojų dovanotos knygos.

AČIŪ!!!

knygu k0_m Knygu k1_m Knygu k2_m Knygu k3_m Knygu k4_m knygu k5_m Knygu k_skaitykla_m