Pagrindinis -> Apie mokyklą -> 1,2 proc. parama

1,2 proc. parama

Gerb. tėveliai, buvę mokyklos mokiniai ir visi, kurie parėmė ar norėtų paremti mūsų mokyklą

Maloniai prašome paremti mokyklos veiklą bei iniciatyvas pervedant mokyklai 1,2 proc. savo pajamų mokesčio. Jūsų parama bus panaudota mokymo kokybei gerinti, materialinei bazei ir mokyklos įvaizdžio gerinimui.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie, remdamiesi gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, 1,2% sumokėto pajamų mokesčio už praeitus metus, paskyrė Biržų „Atžalyno“ pagrindinei mokyklai. Tikimės Jūsų paramos.

Nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio dalį vienam ar keliems paramos gavėjams ir (ar) iki 0,6 proc. – vienai ar kelioms politinėms partijoms.

Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai reikia užpildyti specialią formą FR 0512 tinklalapyje: www.vmi.lt

Biržų „Atžalyno“  pagrindinės mokyklos rekvizitai

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas)

190545695