Pagrindinis

Vaiko teisių konvencijos protmūšis

Lapkričio 20-oji – Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos diena, todėl Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pakvietė visų šalies mokyklų penktokus pasitikrinti žinias apie savo turimas teises ir sužaisti savo mokyklose specialiai šiai dienai paminėti sukurtą žaidimą – Vaiko teisių konvencijos protmūšį! Mūsų mokyklos 5 a ir 5 b klasės mokiniai prisijungė prie kvietimo ir dalyvavo protmūšyje, kur pagilino savo žinias apie teises ir pareigas. 5a klasėje geriausia žinove pripažinta Emilija Vanagaitė, o 5 b klasėje - Gustas Žižmaras, Eva Gružauskaitė ir Pijus Petrušaitis.

Vėliau visi mokiniai buvo apdovanoti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Vaikų teisių žinovo diplomais.

collage konv_m