Pagrindinis

Integruota literatūros ir dailės pamoka

Sausio 13 ir 17 dienomis 7a,b ir 8a, b klasės mokiniai dalyvavo MO muziejaus surengtoje integruotoje literatūros ir dailės pamokoje „Kaip kuriamas charakteris tekste ir paveiksle“. Pirmiausia mokiniams buvo pristatyta fotografijų paroda „Permainų šventės“, ją sukūrę menininkai, akcentuota pagrindinė parodos idėja. Vėliau mokiniai, analizuodami šiuolaikinių literatūros kūrinių ištraukas, tyrinėjo, kokiais būdais kuriami veikėjų charakteriai.

Susiskirstę į grupes visi gavo užduotį- rasti fotografiją, kurio veikėją (ar veikėjus) charakterizuoja kiekvienas tekstas. Mokiniai atidžiai tyrinėjo fotografijas, ieškojo sąsajų su duotu tekstu. Atradę, jų manymu, tinkamą tekstui fotografiją argumentavo savo pasirinkimą. Buvo labai įdomu išgirsti mokinių argumentuotas nuomones, fotografijų parodos vertinimą.

Dailės mokytoja R. Briedienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos N. Simonavičienė ir J. Gabriūnė

collage int1_m  collage int2_m collage integr3_m collage integr4_m