Pagrindinis

Kalėdų Senelio pagalbininkų laiškai

,,Brangus vaikeli, Tau rašo pirmasis Kalėdų Senelio pagalbininkas – penkis kartus didesnis nei Tavo dviratukas, Spartuolis Elnias...“ – taip prasideda pirmasis Kalėdų Senelio pagalbininko laiškas. O jų 2a klasės mokinė Rusnė Bagamolovaitė gavo net 24! Juos rašė Kalėdų Senelio pagalbininkai: Voveriukas Juziukas, Nykštukas Tukas, Avytė Indrė, Anūkas Šaltukas, Elfė Eglė, Grafaitė Žirafa, Kiškis Artolijonas, Peliukas Polis, Bebras Raimis, Ežiukas Polis, Žąsis Apolonija, Pingvinukas Bingo, Meškutė Mėta, Lapė Loreta, Katinas Muska, Varliukas Abūzas, Vištytė Barborytė, Besmegenis Dudlas, Ditė Pelėditė, Šunelis Tobis, Kūdas Sausainis.

Gruodžio 23 dieną 2a klasės mokiniai aplankė 1b klasės mokinukus ir paskaitė septynioliktojo Kalėdų Senelio pagalbininko Varliuko Arbūzo laišką apie angeliukus. Pirmokai ne tik išklausė istoriją, bet  ir atliko Varliuko Arbūzo paskirtą užduotį: nuspalvino, iškirpo ir sulankstė Angeliuko ir Kalėdų Senelio dekoracijas. Graži draugystė tęsiasi. Vaikai kartu žaidė šventinius žaidimus, dainavo daineles. Buvo linksma ir smagu!

Mokytojos B. Sajienė, V. Šeškienė

pagalbininkai1 m pagalbininkai2 m pagalbininkai3 m pagalbininkai4 m