Pagrindinis

Sveikiname olimpiadų, konkursų, sporto varžybų rajone prizininkus

Domas  Zigmantavičius,  5a kl., 5 klasių anglų kalbos olimpiada. I-oji vieta.  Mokytoja S.Trečiokienė.

Domas Undzėnas, 5a kl.,5 klasių anglų kalbos olimpiada. III-oji vieta.  Mokytoja S. Trečiokienė.
Teresė Bukytė 3a kl., 3-4 kl. matematikos olimpiada.III-oji vieta. Mokytoja D. Šimienė.
Marija Mačiukaitė 4b kl., 3-4 kl.  matematikos olimpiada I-oji vieta.Mokytoja V. Vanagienė.

Toma Šniokaitė 4b kl., 3-4 kl. matematikos olimpiada III-oji vieta.Mokytoja V. Vanagienė.

Loretis Šnioka 8 b kl., Epistolinio mokinių rašinių konkursas ,,Laiškas merui". III-oji vieta. Mokytoja A. Samulionienė.

Virginija Paštuolytė 10 kl. ,Epistolinio mokinių rašinių konkursas ,,Laiškas merui". III-oji vieta. Mokytoja V. Krisiukėnienė

Domas Zigmantavičius, 5a kl., matematikos olimpiada, III-oji vieta. Mokytoja D. Nakčerienė.

Mantė Varžinskaitė, 7a kl., technologijų olimpiada, tekstilės darbų grupėje I-oji vieta. Mokytoja D. Šataitė.

Lukas Drevinskas,10 kl., technologijų olimpiada, konstrukcinių medžiagų grupėje III-oji vieta. Mokytojas G. Mačys.

Karolina Kelpšaitė, 8b kl.,dailės olimpiada, tapyba I-oji vieta.Mokytoja R. Briedienė

Rasa Janina Niuniavaitė 8b kl., dailės olimpiada, grafika, III-oji vieta. Mokytoja R. Briedienė.

Neringa Pačešiūnaitė 10 kl.,dailės olimpiada, mišri technika-I-oji vieta. Mokytoja R. Briedienė.

Andželika Blinovaitė 10 kl., dailės olimpiada, grafika I-oji vieta. Mokytoja R. Briedienė. Meninio skaitymo konkursas, I-oji vieta. Mokytoja V. Krisiukėnienė.

Smiltė Alonderytė 3a kl.,dailyraščio „Rašom“ konkursas, 3 klasių  I-oji vieta. Mokytoja D. Šimienė.

Roberta Trainytė 4a kl., dailyraščio „Rašom“ konkursas, 4 klasių  II-oji vieta. Mokytoja D. Kantaravičienė.

Toma Šniokaitė 4b kl. dailyraščio „Rašom“ konkursas, 4 klasių  III-oji vieta. Mokytoja V. Vanagienė.

Sandra Šimukėnaitė 10 kl.,štangos stūmimo varžybos, iki 57 kg. svorio kategorijoje I-oji vieta. Mokytojas V. Varza.

Lukas Tamašauskas 10 kl., štangos stūmimo varžybos, iki 59 kg. svorio kategorijoje I-oji vieta. Mokytojas V. Varza.

Tomas Trečiokas 10 kl., štangos stūmimo varžybos, iki 59 kg. svorio kategorijoje II-oji vieta. Mokytojas V. Varza.

Karolis Bogdanas 10 kl., štangos stūmimo varžybos, iki 74 kg. svorio kategorijoje I-oji vieta. Mokytojas V. Varza.

Kajus Vaseris 10 kl., štangos stūmimo varžybos, iki 74 kg. svorio kategorijoje II-oji vieta. Mokytojas V. Varza.

4 kl. komada, varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ III-oji vieta. Mokytojos D. Kantaravičienė, V. Vanagienė.

4 kl. komada, kvadrato varžybos,  III-oji vieta. Mokytojos D. Kantaravičienė, V. Vanagienė.

Mergaičių komanda, badmintono varžybos, II-oji vieta. Mokytoja K. Manikienė.

Sveikiname prizininkus ,  juos rengusius mokytojus ir linkime sėkmės.