Pagrindinis

Konkursas „Rašom dailiai!“

Kovo 23 d. pradinių klasių mokiniai rinkosi į spec. pedagogės kabinetą, kur vyko II –IV klasių mokinių dailaus rašto konkurso „Rašom dailiai!“ pirmas etapas. Dailiausiai ir taisyklingiausiai darbus parašę mokiniai balandžio 4 d. dalyvavo dailyraščio konkurso „Rašom dailiai!“ rajono etape, kuriame iškovojo prizines vietas: antrų klasių grupėje trečiąją vietą užėmė Gerda Marija Butkutė, (mokytoja Nida Mikšienė), ketvirtų klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Laura Vaičiulėnaitė (mokytoja Violeta Vanagienė), antrą vietą užėmė Ignas Ašaka (mokytoja Violeta Vanagienė). Trečią vietą užėmė Gabrielius Ukrinas (mokytoja Dalė Kantaravičienė).

Padėkos raštas už dideles pastangas skirtas Gabrielei Liutikaitei (mokytoja Virginija Dūminienė).

Dėkojame mokytojoms, prisidėjusioms prie konkurso organizavimo, mokiniams, kurie dalyvavo mūsų konkurse ir parodė gražius rašymo įgūdžius.

,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos

specialioji pedagogė Nijolė Jurkonienė