Pagrindinis

Draugystė su „Ąžuoliuko“ darželio vaikais

Balandžio 20 dieną mažieji draugai iš „Ąžuoliuko“ darželio nutarė ateiti į mokyklą. Tai padaryti juos paskatino spalvingi velykiniai kiškiai, puošiantys „Atžalyno“ mokyklos kiemą. Užėję į vidų, fojė, apžiūrėjo visų pradinukų darytą didžiulį velykinį margutį. Po to darželinukų muzikos vadovė Jolanta ir auklėtojos, kartu su savo auklėtiniais atskubėjo į aktų salę. Čia juos pasitiko 3a klasės mokiniai.

Jie parodė darželinukams inscenizaciją „Dryžuota kiškiukė“, kuri buvo šiek tiek kitokia, nei visi kiškiai. Juk ir vaikai būna skirtingi, tačiau reikia mokytis visiems gyventi draugiškai. Po to Smiltė ir Emilija padeklamavo po eilėraštį. Dar trečiokai padainavo keletą nuotaikingų dainelių. Darželinukus mokė žaisti muzikinį žaidimą. Draugystės rytmetį užbaigėme darželinukų daina „Nusišypsok“, kurią visi padainavo atsisveikindami.

Mokytoja Daiva Šimienė

darzelinukai1 m darzelinukai2 m darzelinukai3 m