Pagrindinis

Netradicinė anglų kalbos pamoka Biržų „Sėlos“ muziejaus arsenale

Gegužės 30 d. „Atžalyno“ 8b klasės mokiniai dalyvavo anglų kalbos pamokoje „Žiniasklaida ir muziejai“ netradicinėje aplinkoje – Biržų „Sėlos“ muziejaus arsenale. Pamoką vedė savanorės Gorona Sekulic ir Marilena Nikoloudia.

Jos įdomiai pristatė  žiniasklaidos priemonių rūšis, papasakojo, kaip žiniasklaida gali įtakoti žmonių gyvenimus ir kaip žiniasklaidos priemones galima panaudoti geriems tikslams. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kad Gorona yra baigusi žurnalistikos studijas ir kurį laiką dirbo žurnaliste.  Mokiniai taip pat dalyvavo diskusijoje apie žiniasklaidos poveikį jų gyvenimams bei atliko užduotis. Dėkojame savanorėms už įdomią ir smagią pamoką.

Anglų k. vyresnioji mokytoja J. Bukienė

anglu1 m anglu2 m anglu3 m