Pagrindinis

1 a klasės pamoka - koncertas ,,Abėcėlė"

Visus metus pirmokai mokėsi ne tik skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet ir  bendrauti, būti kartu, suprasti vienas kitą, kartu džiaugtis ir kartu liūdėti. O gegužės 24 d. 1a klasės mokiniai susirinko į šventinę pamoką - koncertą ,,Abėcėlė".

Jo metu vaikai parodė savo tėveliams, broliams, sesėms, kokie jie jau dideli - paaugę ne tik ūgiu, bet ir savo žiniomis bei darbais. Mažieji mokinukai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, šoko, vaidino spektakliuką ,,Trobelė". Po to mokytoja įteikė padėkos raštus visiems pirmokams, išmokusiems skaityti. O mokiniai,  perskaitę daugiausia knygų, dar  buvo apdovanoti pagyrimo raštais. Tai Mantė, Milda, Arnas, Laurynas ir Justas. Renginys baigėsi vaišėmis.

1a kl. mokytoja Nida Jakutienė

1a abecele1_m 1a abecele2_m 1a abecele3_m