Pagrindinis

4a smagiai užbaigė mokslo metus

Gegužės  24 d. 4a klasėje vyko šventė, skirta vaikystei, gerumui, mamai, tėčiui, mokyklai, vasarai.

Šventės akimirkos…

4a 00_m 4a 01_m 4a 02_m 4a 03_m

Gegužės 26 d. mūsų klasėje lankėsi ,,Ąžuoliuko’’ darželio priešmokyklinukai su auklėtojomis. Parodėme spektaklį pagal J.Baltrukonytės sukurtą istoriją ,,Dryžuota kiškiukė'', kartu dainavome, minėme mįsles. Mažiesiems draugams smagu buvo pasėdėti suole, rašyti lentoje. Jie patys noriai deklamavo, dainavo. Apsilankėme bibliotekoje. Pirmokų klasėje sutiko daug savo draugų, o auklėtojos – buvusių auklėtinių.

4a 1_m 4a 2_m

Gegužės 30d. tėveliai vaikams ir mokytojai  surengė išvyką į Basakojų taką bei žirgyną Drąseikiuose. Smagu dar pabūti visiems kartu prieš vasaros atostogas. Ačiū tėveliams!

draseikiai 1_m  draseikiai 3_m draseikiai 4_m

Užaugs vaikai,

Jų viltys, jų troškimai.

Maža sėkliukė visada

Didžiu medžiu užauga.

Tik reikia visų mūsų šilumos ir saulės spindulių.

Sėkmės penktoje klasėje!

Mokytoja Dalė Kantaravičienė