Pagrindinis

Linksma ir įdomi 3a klasės kelionė

3a klasės mokiniai, mokytoja, tėveliai gegužės pabaigoje lankėsi Panevėžio rajone, Krekenavoje. Smagiai leidome laiką Girinio take, kur teko keliauti miško keliukais, ieškoti miško stotelių ir atlikti įdomias, žaismingas užduotis. Jas įveikus, žaidėme sportinius žaidimus. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Buvo smagu kepti dešreles, zefyriukus ant laužo.

Paskui aplankėme Pašilių stumbryną, Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą. Buvo įdomu susipažinti su šiame regione sutinkamomis augmenijos ir gyvūnijos rūšimis. Skaitmeninėje ekspozicijoje buvo galima stebėti stumbrų gyvenimą, susipažinti, kaip susidaro senvagės ir daug kitų įdomių dalykų. Vaikams patiko per ausines išgirsti čia gyvenančių paukščių balsų, užuosti šiame regione augančių augalų kvapus. Vaikštinėjant pojūčių taku, išbandėme vėjo stiprumą sūpuoklėse, basomis išbandėme skirtingus žemės paviršius, laipiojome laipynėmis, pabuvojome ant pontoninio liepto. Nevėžio slėnio grožį  stebėjome nuo apžvalgos bokšto.

Mokytoja D. Šimienė

3a miske1_m 3a miske2_m 3a miske3_m 3a miske4_m 3a miske6_m