Pagrindinis

2017 Metų knygos rinkimai

El. paštas Spausdinti PDF

               Mažieji  „Atžalyno“ bibliotekos skaitytojai  dalyvauja Metų knygų rinkimuose. Tai tampa gražia tradicija ir puikia proga susipažinti su naujausiomis lietuvių autorių knygomis vaikams.

                        Gruodžio mėnesį  apsilankę mokyklos bibliotekoje, pradinukams buvo paaiškintos Metų knygų rinkimų taisyklės ir pristatytas knygų vaikams penketukas: Evelinos Daciūtės „Laimė yra lapė“, Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“, Gajos Gunos Eklės „Brolis, kurio nereikėjo“, Virgio Šidlausko „Ulfas ir stebuklinga barzda“, Rebekos Unos „Aš esu Tomas, seklys“.

                      Pirmo susitikimo metu buvo skaitomą ištrauką iš  Virgio Šidlausko knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“. Vaikus suintrigavo istoriją apie neklaužadą Ulfą ir jie su entuziazmu pažadėjo išklausyti LRT radijo įrašus apie jo tolimesnius nuotykius ir į biblioteką  ateiti dar kartą - sužinoti kokia bus knygos pabaiga.

                      Susitarę dėl kitų knygų garsinių skaitymų, kurie vyks mokyklos bibliotekoje ir klasėse, mokiniai dalinosi įspūdžiais, vartė knygas, apžiūrėjo iliustracijas, skolinosi patikusias knygas namo. Balsavimas vyks iki vasario 18 d., o Vilniaus knygų mugėje metu sužinosime kokia knyga nusipelnė geriausios knygos vaikams vardą.

                      Daugiau informacijos rasite http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt/


                                                                                Bibliotekininkė Renata Mikalauskienė


2017knyga m