Pagrindinis

Būsimų pirmokų tėvelių dėmesiui

Gerbiami būsimieji „Atžalyno“ pirmokai, jų tėveliai, globėjai, seneliai,

mokykla laukia būsimų pirmokų tėvelių (globėjų, rūpintojų) prašymų. Dar reikalingi šie dokumentai: vaiko gimimo liudijimo kopija, pažyma apie deklaruotą gyvenamąja vietą ir vaiko sveikatos pažymėjimas, kurį galima pristatyti vėliau. Dokumentai priimami mokyklos raštinėje, Sąjungos g. 15.

Nuo pirmos klasės mokykloje sudaromos sąlygos kryptingam meniniam (dailės) ugdymui.

Išsamesnė informacija telefonu 31031 arba atvykus į mokyklą (kreiptis į direktorių ar pavaduotoją ugdymui).

Pagarbiai,

„Atžalyno“ pagrindinės mokyklos direktorius