Pagrindinis

4 a klasė Metų knygos rinkimuose

Vasario  14 d. 4 a klasės mokiniai vyko į Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų skyrių.  Ten vyko 2017 Metų knygos rinkimai. Renginyje dalyvavo ir kitų mokyklų mokiniai. Kiekviena klasė buvo paruošusi pasirinktos knygos pristatymą. Mūsų ketvirtokai pagal V. Šidlausko knygą „Ulfas ir stebuklinga barzda“  buvo paruošę piešinius mirioramai.

Miriorama – tai specialioje dėžėje rankenėle sukama piešinių juosta. Judant kadrams, kiekvienas vaikas žiūrovams komentavo savo piešinį – taip glaustai perteikė įdomiausias šios istorijos ištraukas. Pažiūrėjus kitus knygų pristatymus, vyko balsavimas. Daugiausiai balsų atiteko knygai „Stebuklinga Ulfo barzda“.

Renginyje vyravo jauki ir šilta atmosfera. Buvo įdomu skaityti rinkimuose dalyvaujančias knygas ir išgirsti jų pristatymus.

Mokytoja Daiva Šimienė

4a kn_rinkimai_m 4a kn_rinkimai2_m 4a kn_rinkimai3_m