Pagrindinis

Mokytojo dienos akimirkos

El. paštas Spausdinti PDF

Kasmet spalio pradžioje, minint Tarptautinę mokytojų dieną, mokykloje įvyksta kažkas kitokio, nei įprastą darbo dieną.

Spalio 5-osios rytas prasidėjo staigmenomis - užrakintomis paradinėmis durimis, skambia 7-9 klasių mokinių daina ant mokyklos laiptų, gėlių ir balionų puokštėmis. Penktokai Emilija, Teresė, Smiltė, Toma, Kasparas, Gabrielė, Vaiva, Kamilė, Domas, Gediminas, Rėjus ir septintokai Lauryna, Gustė, Mindaugas ir Domas U. netgi pasisiūlė vesti pamokas savo klasės draugams. Vidurdienį buvo praskleista juoda užsklanda link paradinių durų. Tokioje netradicinėje aplinkoje mokytojams literatūrinį laišką perskaitė septintokai Mindaugas, Valerija, Gabija, Austėja, Tomas, Domas, Beatričė bei jų mokytojos Nida Jakutienė ir Idalija Marcinkevičiūtė. Savo kūrybos dainas dainavo ir prisiminimais pasidalino buvęs mokyklos auklėtinis Leonidas Čiudaras. Po direktoriaus Vaidoto Butkevičiaus ir šventės svečio - rajono savivaldybės mero pavaduotojos Irutės Varzienės sveikinimų, visi buvo pakviesti į parodos „Vizitinė kortelė" atidarymą.

Tris savaites trukusio kūrybos ir darbo proceso metu, 5-10 klasių mokiniai, padedant dailės mokytojams Rimai Briedienei ir Gintarui Mačiui, kūrė vizitines korteles- vardines įvaizdžio reprezentacijas, stengdamiesi atskleisti savo mokytojų, klasių auklėtojų asmenybės savybes, jų hobi, pomėgius, darbo specifiką, laisvalaikį, netgi išvaizdą. Parodos idėjos autorės mokytojos Rimos Briedienės teigimu, jaunieji dizaineriai plušėjo tikėdami, kad parodos žiūrovai mokytojai jų kūrybą priims atlaidžiai ir atvira širdimi, patikėję jos atsiradimo prielaida - pagerbti, pažinti, pasveikinti. Rengiant, apipavidalinant ir pristatant parodą padėjo ir devintokai bei jų auklėtoja Kristina Manikienė. Išdalinus vizitinių kortelių kopijas mokytojams, devintokai padovanojo didžiulį tortą. Apžiūrėję parodos eksponatus, pasidalinę puikiais įspūdžiais, šventės dalyviai išskubėjo į biblioteką skanauti torto, o ten jų laukė dar viena staigmena, pavadinimu „Atspindžiai". Mokyklos mokinių lyderių grupės narių iniciatyva mokytojai galėjo susipažinti su savo antrininkais. Skanaus torto skonį papildė smagus mokytojų juokas!

                      Šventinė atmosfera ir gera nuotaika tikrai palietė kiekvieno mokytojo širdį. Ačiū visiems mūsų mokiniams už jautrias, subtilias bei originalias Mokytojo dienos akimirkas.

Po pietų kultūros centre vykusiame šventiniame renginyje buvo pagerbti ir padėkos raštais apdovanoti rajono mokytojai. Mūsų mokyklos mokytojoms: Kristinai Manikienei, Justinai Bukienei ir Ingai Arlikevičienei apdovanojimus įteikė rajono Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vedėjas Rimantas Jocius. Socialinė pedagogė  Ina Gaigalaitė gavo Biržų policijos komisariato vadovo padėką už bendradarbiavimą vykdant prevencinę veiklą.

Po sveikinimų ir apdovanojimų skambėjo Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polofonija“ atliekamos dainos.

Muzikos mokytoja Jolanta Vasiliūnienė

2018Mok d01_m 2018Mok d02_m 2018Mok d03_m 2018Mok d04_m 2018Mok d05_m 2018Mok d06_m 2018Mok d07_m 2018Mok d08_m 2018Mok d09_m 2018Mok d10_m 2018Mok d11_m 2018Mok d12_m 2018Mok d13_m 2018Mok d15_m 2018Mok d16_m 2018Mok d17_m 2018Mok d18_m 2018Mok d22_m 2018Mok d20_m 2018Mok d21_m 2018Mok d19_m