Biržų ,,Atžalyno'' pagrindinės mokyklos tinklalapis

Konkursas vyr.buhalterio pareigoms užimti

Biržų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla (savivaldybės biudžetinė įstaiga; Sąjungos g. 15 LT- 41133  Biržai; kodas 190545695) skelbia konkursą vyr. buhalterio (darbuotojo dirbančio pagal darbo sutartį) pareigoms užimti.

Vyr. buhalteris privalo organizuoti įstaigos buhalterinę apskaitą, rengti įstaigos biudžeto projektus pagal kiekvieną finansavimo šaltinį, užtikrinti finansinių – ūkinių operacijų teisėtumą, lėšų naudojimą įstatymų nustatyta tvarka, tinkamą finansinių ir apskaitos dokumentų rengimą ir įforminimą. Taip pat tinkamai vykdyti kitas funkcijas, numatytas įstaigos nuostatuose, pareigybės aprašyme, vidaus tvarkos taisyklėse.

Edukacinė pamoka Kredito unijoje

4 a  klasės mokiniai norėdami  plačiau sužinoti apie pinigus nuvyko į Biržų kredito uniją.  Juos maloniai sutiko banko darbuotoja, kuri papasakojo iš ko gaminami banknotai. Daugelis nustebo sužinoję, kad jie gaminami iš medvilnės. Parodė visų euro banknotų pavyzdžius. Pakomentavo kokius apsaugos ženklus turi banknotai.

Ruošimasis šventiniam laikotarpiui

Gruodžio 5-oji – netradicinė diena mokykloje. 5-10 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Kartu su auklėtojais ir dalykų mokytojais gamino vainikus iš popieriaus ir puošė kabinetų langus pagal dailės mokytojos Rimos paruoštą eskizą.

Kalėdinis rytmetys

Gruodžio 13 d. „Atžalyno“ 1-4 klasių mokiniams vyko kalėdinis rytmetys.  Vaikai žiūrėjo teatriuko „Smagumėlis“ pasirodymą „Kalėdų Senelis ir Laiko mašina“.

Antrokai dalyvavo „2017 Metų knygos“ skaitymuose

Gruodžio 6 d. 2b klasės mokiniai nuvyko į Biržų miesto J.Bielinio viešąją biblioteką vaikų skyrių. Čia vaikai apžiūrėjo instaliaciją „Knygų kilimas" ir labai gražią dailininkės Marijos Smirnovaitės knygų iliustracijų parodą. Vaikai buvo sužavėti dailininkės piešiniais. Kai kas atpažino skaitytas knygas.

Edukacinė išvyka į Vokietiją

Kalėdiniam šurmuliui prasidėjus, grupelė vokiečių kalbą besimokančių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokinių, gruodžio 6-8 dienomis dalyvavo edukacinėje išvykoje į Vokietiją. Kupini smalsumo, nes buvo daug girdėję apie nuostabias Kalėdines muges, apie didelę ir gražią, tačiau dar nepažintą šalį, mokiniai ruošėsi pirmajam savo gyvenime skrydžiui lėktuvu. Patyrusieji pasakojo kitose kelionėse nutikusius įvykius, o naujokai smalsiai žvelgdami per lėktuvo langus, stengėsi įsidėmėti, prisiminti ir susikaupti artėjantiems nuotykiams. O nuotykių šioje kelionėje buvo nemažai.

Mokiniai, kartu su vokiečių kalbos mokytoja Ligita Ragaišiene, apsilankė 4000 kv. m. ploto Bremeno „Universum“ mokslo centre. Visai šeimai skirtas muziejus suskirstytas į tris sektorius: žmonijos, žemės ir kosmoso. Jame yra maždaug 250 interaktyvių eksponatų, kurie atsako į gamtos reiškinius stebint kylančius klausimus: Kodėl? Kaip? Kam? Universum ne tik atsako į šiuos klausimus, bet ir suteikia galimybę dar labiau pažinti mus, mūsų pasaulį bei visatą ir savo akimis kai kuriuos reiškinius pamatyti iš labai arti.

Devintokų linkėjimai

Vėl baigiasi metai. Pats trumpiausias šviesos laikas. Praeityje niūrių, lietingų ir vėjuotų dienų apsupti mes ieškome šilumos, artumos ir jaukumo namuose, mokykloje. Ieškome ramybės, šviesos, saugumo ir to gero žodžio vienas kitam.

Pasaulinė AIDS diena mokykloje

Kiekvienais metais gruodžio 01d. Lietuvoje ir daugelyje  pasaulio šalių yra minima AIDS Diena. Mūsų mokykla prisijungė prie užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyvos ir dalyvavo protų mūšyje „AIDS – geriau žinoti“.