Pagrindinis -> Taip gyvename -> Sveiko maisto menas

Sveiko maisto menas

erasmus logo

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais mokykloje vyko tarptautinio Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ veikla „Healthy food art“ („Sveiko maisto menas“). Šią veiklą koordinavo technologijų mokytoja Loreta Svirskienė. Veiklos metu 5-10 klasių mokiniai gamino sveikus užkandžius iš vaisių ir daržovių bei vaišino jais pradinių klasių mokinius.

Savo patiekalams mokiniai ne tik kūrė įdomų ir patrauklų dizainą, bet ir sugalvojo originalius pavadinimus: „Drugelių karas“, „Povo šokis“, „Laimingosios pelėdos“ ar „Kalėdiniai pusryčiai tropikuose“. Pradinukai mielai vaišinosi sveikais užkandžiais bei vienbalsiai nusprendė, kad daržovės ir vaisiai yra ne tik naudingi, bet ir skanūs.

Užkandžių nuotraukos buvo eksponuojamos stende I aukšto fojė. Iki sausio 15 d. pradinių klasių mokiniai internetinėje apklausoje balsavo ir išrinko patraukliausią ir originaliausią užkandį „Povo šokis"

Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ koordinatorė Justina Bukienė

collage sveikas_maistas_m