Pagrindinis -> Taip gyvename -> Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.” veikla „Kokiu sportu užsiimi?”

Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.” veikla „Kokiu sportu užsiimi?”

Europe in_shape_mazas

Spalio mėnesį „Atžalyno” mokiniai dalyvavo tarptautinio Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.” veikloje „Kokiu sportu užsiimi?”. Šios veiklos metu mokiniai, kurie aktyviai užsiima sportine veikla, fizinio ugdymo pamokų metu pristatė savo sporto rūšį klasės draugams – supažindino su sportui reikalinga įranga, apranga, pademonstravo apšilimo pratimus ir pagrindinius sporto elementus. Klasės draugai aktyviai įsitraukė į siūlomas veiklas, uždavinėjo klausimus ir patys išbandė pristatomą sportą.

7a kl. mokinė Toma supažindino su dziudo, Kasparas ir Domas pristatė savo mėgstamą sporto šaką -  krepšinį, 5b kl. mokinė Vesta demonstravo karate triukus, 5a kl. mokinė Airida mokė bokso, o Alba ir Kornelija klasės drauges nusivedė į Sveikatingumo studiją ir supažindino su oro jogos pagrindiniais elementais.

Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.” koordinatorė Justina Bukienė

collage sp1_m collage sp2_m collage sp3_m collage sp4_m