Pagrindinis -> Taip gyvename -> Sporto rėmimo fondo projektas „Norime čiuožti”

Sporto rėmimo fondo projektas „Norime čiuožti”

SRF-logo RGB_pagrindinis-01-300x1962020 m. gruodžio – 2021 m. sausio mėn. Biržų „Atžalyno” pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Sporto rėmimo fondo projekte Nr.SRF-SIĮ 2019-1-0044 „Norime čiuožti”. Projekto vadovai kvietė mokinius smagiai praleisti laiką po pamokų lauke. Vadovai pakvietė vaikus pačiaužyti su pačiūžomis ant Širvėnos ir Kilučių ežero ledo. Vaikams, kurie neturėjo pačiūžų, jas davė mokykla. Į čiuožimo treniruotes buvo įtraukti ir šeimos nariai.

Čiuožimas ant ledo lavina vaikų koordinaciją, šoklumą, lankstumą ir jėgą. Čiuožimo metu stiprinamos įvairios vaikų raumenų grupės, kvėpavimo ir kraujotakos sistemos. Vykdant veiklą lauke ant ledo yra grūdinamas vaiko organizmas. Mokiniai ir tėveliai džiaugėsi galėdami praleisti laiką kartu ir bent trumpam pasimėgauti žiemos teikiamais malonumais.

collage paciuzos1m collage paciuzos2m collage paciuzos3m collage paciuzos4m collage paciuzos5m