Pagrindinis -> Taip gyvename -> Projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ veikla „Mėlynosios Zonos“ (1dalis – tyrinėjimai)

collage in_shape

Sausio mėnesį 5-10 klasių mokiniaidalyvavotarptautinio Erasmus+ projektoEuropeinS.H.A.P.E.veiklojeMėlynosiosZonos“ (1dalis – tyrinėjimai). Anglų ir informacinių technologijų pamokų metu jie ieškojo informacijos apie Mėlynąsias zonas ir ruošė plakatus bei prezentacijas apie penkias vietas visame pasaulyje, kur žmonės gyvena ilgiau, sveikiau ir laimingiau nei kitur (Ikarija, Sardinija, Okinava, Loma Linda ir Nikoja).

Mokiniai aprašė šių vietų gyventojų valgymo įpročius, fizinę veiklą, laisvalaikį, vertybes ir kitus įdomius faktus, susijusius su ilgaamžiškumu. Didelė dalis mokinių apie Mėlynasias zonas sužinojo pirmą kartą, todėl jiems buvo labai įdomu patyrinėti šių vietovių gyventojų įpročius.

Projekto koordinatorė Justina Bukienė

1Blue zone m 2Blue Zones m 3Blue m