Pagrindinis -> Taip gyvename -> Erasmus+ projektas “Health is the beginning of everything”

Erasmus+ projektas “Health is the beginning of everything”

erasmus

Įvyko trys virtualūs susitikimai su projekto partneriais iš Prancūzijos, Turkijos, Graikijos ir Didžiosios Britanijos. Susitikimų metu buvo aptariamos projekto veiklos. Projekto partneriai iš Didžiosios Britanijos pateikė klausimyną sveikos gyvensenos tema, kurį pildė  „Atžalyno” pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai. Klausimyno rezultatai atskleidė, kad mūsų mokiniai yra fiziškai aktyvūs, laiką leidžia ne tik prie kompiuterio, bet ir turi savo mėgstamas veiklas, lanko įvairius sporto būrelius ir aktyviai leidžia laiką su savo šeimomis.

Sausio mėnesį vykusiame trečiame virtualiame susitikime dalyvavo Didžiosios Britanijos, Turkijos, Prancūzijos ir Graikijos mokyklų pradinių klasių moksleiviai, kurie pristatė savo sveikos mitybos įpročius, judėjimo svarbą, taip pat kalbėjo apie šių dienų svarbiausią aktualiją COVID-19 ir pabrėžė higienos svarbą.

Kitas virtualus susitikimas numatomas kovo mėnesį, kurio metu aptarsime jau įvykdytas veiklas bei planuosime naujas.

Projekto koordinatorė  anglų kalbos mokytoja Akvilė Griciūnienė