Pagrindinis -> Taip gyvename -> Erasmus + projektas „Count me in, teach me a word“

Erasmus + projektas „Count me in, teach me a word“

erasmusToliau vykdomas Erasmus + projektas „Count me in, teach me a word“. Dėl nepalankiai susiklosčiusios Covid 19 situacijos pasaulyje, visi susitikimai su projekto partneriais iš Graikijos, Italijos, Šiaurės Makedonijos ir Turkijos vyksta virtualioje aplinkoje. Susitikimų metu aptartos bendradarbiavimo, informacijos keitimosi galimybės, bei informacijos talpinimas eTwinning platformoje. Su projekto partneriais sukūrėme bendrą klausimyną, kurio pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti, kiek daug kiekviena šalis žino apie kitų šalių sostines, piniginius vienetus, tradicinius patiekalus, bei žymiausius lankytinus objektus. Klausimyną pildė pradinių klasių mokiniai.

Antras įvykdytas svarbus etapas – išrinktas projekto logotipas. Jo nugalėtoja tapo Italija. Taip pat sukūrėme projekto stendą, kuriame galime matyti projekto partnerių mokyklų nuotraukas.

Projekto koordinatorė Sandra Trečiokienė

Logo teach_me_m teach me_anketa_m teach me_anketa2_m stendas teach_me_m