Pagrindinis -> Taip gyvename -> Virtualus Erasmus+ projekto “Count me in, teach me a word” partnerių susitikimas

Logo teach_me_m

Rugsėjo 27 d. įvyko virtualus Erasmus+ projekto “Count me in, teach me a word” partnerių susitikimas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Jame dalyvavo mokytojai ir pradinių klasių mokiniai iš Italijos, Graikijos, Turkijos, Šiaurės Makedonijos ir Lietuvos. Susitikimo metu kiekvienos šalies mokiniai pristatė populiarius žodžius ir frazes savo gimtąja kalba (pvz. School – mokykla, friend – draugas, thank you – ačiū ir t.t.) Mūsų mokyklą atstovavo 3a klasės mokiniai, kurie susitikimo turėjo progą pabendrauti su kitų šalių vaikais anglų kalba.

Šis susitikimas mokiniams labai patiko, jie nekantriai laukia kitų susitikimų su projekto draugais.

Projekto koordinatorė Sandra Trečiokienė

collage count1_m  collage count2_m