Pagrindinis -> Taip gyvename -> Antrasis virtualus Erasmus+ projekto “Count me in, teach me a word” partnerių susitikimas

Lapkričio 23 d. įvyko antrasis virtualus Erasmus+ projekto “Count me in, teach me a word” partnerių susitikimas. Jame dalyvavo mokytojai ir pradinių klasių mokiniai iš Italijos, Graikijos, Turkijos, Šiaurės Makedonijos ir Lietuvos. Šio susitikimo metu kiekvienos šalies mokiniai pristatė įprastas savo dienas mokykloje.

Demonstruodami skaidres mokiniai kalbėjo, apie savo mokyklos gyvenimą (kada prasideda ir baigiasi pamokos, kokius mokomuosius dalykus jie mokosi, kokius būrelius lanko po pamokų). Šiame susitikime mūsų mokyklą atstovavo 4a klasės mokiniai, kurie ne tik patys papasakojo apie savo kasdienines veiklas, bet ir išklausė kitų šalių mokinių pristatymus. Labai džiaugiamės turėdami galimybę sudalyvauti jau antrame virtualiame projekto susitikime, kurio metu mokiniai bendraudami tobulina anglų kalbos žinias.

Projekto koordinatorė Sandra Trečiokienė

collage count11-23_m