Pagrindinis -> Taip gyvename -> Virtualus susitikimas su bendraamžiais iš Lenkijos

Virtualus susitikimas su bendraamžiais iš Lenkijos

Balandžio 13 dieną „Atžalyno“ šeštokai virtualiai susitiko su bendraamžiais iš Lenkijos, Grodzysk Wielkopolsky miesto. Su šio miesto mokykla draugystė prasidėjo dar rudenį – vaikai susirašinėjo, kūrė ir siuntė vienas kitam kalėdinius atvirukus, o Velykų proga pabendravo virtualiai. Susitikimo metu mūsų mokiniai prisistatė, papasakojo apie savo miestą, o Lenkijos vaikai – papasakojo apie savo mokyklą.

Sutarėme vėl netrukus pasimatyti. Ruošdamiesi susitikimui mokiniai tobulino savo anglų kalbos bei geografines žinias.

Anglų k. mokytoja Justina Bukienė

collage lenk_m