Pagrindinis -> Taip gyvename -> „MUZIKIADA 2022”

„MUZIKIADA 2022”

MUZIKIADA 2022

Balandžio 15 dieną „Atžalyno” pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko Biržų rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių muzikos viktorina „MUZIKIADA 2022”. Į viktoriną, kurią organizavo Biržų rajono muzikos mokytojų metodinis būrelis, atvyko „Aušros” pagrindinės mokyklos komanda – „Poco accelerando” (mokytoja Jolanta Stasiūnienė), Kaštonų pagrindinės mokyklos – „Kaštonų sekstetas” (mokytoja Rasa Stanulevičienė), „Aušros” pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyriaus „Oktava” komandos nariai (mokytoja Vigilija Macienė), Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos kolektyvas „Forte” (mokytoja Jolanta Stasiūnienė) ir šeimininkų komanda „Polka” (mokytojos Loreta Svirskienė, Jolanta Vasiliūnienė).

Renginio metu buvo siekiama tobulinti ir plėsti mokinių muzikines žinias bei muzikavimo patirtį bei stiprinti rajono švietimo įstaigų muzikos mokytojų, mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą kaupiant muzikinę bei socialinę patirtį.

Pasveikinimo dainą viktorinos dalyviams padovanojo „Atžalyno” mokyklos 1-3 klasių „Dainavimo mokyklėlės” būrelio mokiniai. Po dainos sveikinimo žodį tarė direktorius Vaidotas Butkevičius.

Viktorinos pradžioje kiekviena komanda originaliai prisistatė, po to sprendė QR kodu užkoduotas užduotis. Muzikos teorines žinias pasitikrino žaisdami Quizizz žaidimą bei atliko muzikos klausymo testą. Po trumpos pertraukėlės komandos gavo kūrybinę užduotį - sukurti ritminę kūno perkusijos kompoziciją. Pasirodymai buvo smagūs ir originalūs, o dalyviai negailėjo vieni kitiems garsių aplodismentų.

Nei viena komanda neliko be apdovanojimų. „Atžalyno“ mokyklos direktorius visoms komandoms įteikė Biržų švietimo tarnybos padėkas ir saldžias dovanėles. Viktorinos baigiamasis akcentas tapo draugiškas Flashmob‘as, kurio idėją padiktavo „Aušros“ mokyklos komandos „Poco accelerando“ prisistatymas.

Draugiškai pasibuvę, pasisėmę naujų kūrybinių idėjų ir sudainavę bendrą dainą, renginio dalyviai išsiskirstė švęsti gražiausios pavasario šventės – Šv. Velykų!

Renginio koordinatorė muzikos mokytoja Jolanta Vasiliūnienė

collage muz1_m collage muz2_m collage muz3_m collage muz4_m collage muz5_m