Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2a klasės pasaulio pažinimo pamoka „Oi, žirge, žirgeli“

2a klasės pasaulio pažinimo pamoka „Oi, žirge, žirgeli“

2 a klasės mokiniams labai pasisekė, nes pasaulio pažinimo pamoka „Oi, žirge, žirgeli" vyko Barboros tėvų ūkyje Gaižiūnų kaime. Pirmiausia antrokai sužinojo, kad lietuvis ir žirgas - neatskiriami. Barboros tėtis paaiškino vaikams, kada vartojamos sąvokos „arklys" ir „žirgas": darbui naudojami arkliai, o žirgai yra veisliniai. Jie tinka sportui. Arklių fermoje tėtis kartu su Barbora aprodė žirgus, papasakojo apie jų veisles ir priežiūrą, apie tai, kaip arklys tarnauja žmogui. Barboros tėtis, rodydamas, kaip reikia pakinkyti arklį, vaikus supažindino su arklio (žirgo) pakinktų dalimis, jų paskirtimi.

Antrokai turėjo progą pamatyti, kaip arkliai aria plūgu žemę. Po pamokos vaikų laukė saldžios staigmenos - meduoliai su žirgo atvaizdu.

Barboros tėveliams - nuoširdžiausia antrokų, jų tėvelių ir mokytojos padėka!

2a klasės mokytoja Nida Jakutienė

ark 1m ark 2n ark 3m ark 4m