Pagrindinis -> Taip gyvename -> Erasmus+ projekto "Count me in, teach me a word" antrasis partnerių susitikime Stambule (Turkija)

260543286 288762953175118_247613483113878282_n2022 m. gegužės 23-27 dienomis Biržų „Atžalyno” pagrindinės mokyklos mokytojų komanda dalyvavo programos Erasmus+ projekto "Count me in, teach me a word" antrajame partnerių susitikime Stambule, Turkijoje. Čia susitikome su kitais projekto partneriais iš Italijos, Graikijos bei Šiaurės Makedonijos. Projekto tikslas – mokyti vaikus užsienio kalbų naudojant žaidimus, ar žaidybinius elementus. Projektas ne tik padeda ugdytis, bet ir leidžia pažinti kitas tautas, jų kultūras bei susipažinti su kitų mokyklų bendruomenėmis.

Stambulo „Kanuni Sultan Suleiman“ pradinė mokykla svetingai pasitiko kitų mokyklų mokytojus. Išklausėme nuoširdų mokyklos direktoriaus pasveikinimą, stebėjome tradicinius turkų šokius, kuriuos atliko šios mokyklos pradinių klasių mokiniai bei profesionalūs šokėjai. Partneriai apsikeitė suvenyrais, bei ragavo vietinių užkandžių.

Dalyvavome turkų lektorės Ceyhan Sepetci paskaitoje, kurioje buvo pristatyti interaktyvūs mokomieji žaidimai vaikams. Įgytas žinias vėliau sėkmingai pritaikėme praktinių užsiėmimų metu žaisdami su „Kanuni Sultan Suleiman“ pradinės mokyklos mokiniais. Moksleiviai noriai išbandė naujoves, bei su dideliu užsidegimu dalyvavo projekto partnerių vedamose pamokose. Erasmus+ projekto "Count me in, teach me a word" įgyvendinimo veiklų metu, atvykusių šalių dalyviai susipažino su Stambulo miesto architektūra, muziejais, bei turkų religija ir tradicijomis.Aplankėme žymiausias istorines mečetes, Dolmabahce rūmus, puošiančius didingą Bosforo sąsiaurį. Kilome į aukščiausią statinį Turkijoje - Camlica televizijos bokštą. Mėgavomės įspūdingais vaizdais plaukdami Bosforo sąsiauriu. Didžiausią įspūdį paliko turas po Stambulo senamiestį, kuriame yra išlikę senoviniai pastatų griuvėsiai, pirmosios gynybinės sienos, bei iki šiol ten gyvenantys žmonės ir jų kultūra.

Laikas, praleistas Turkijoje buvo pilnas įspūdžių, bei naujų patirčių. Projekto dėka mokytojai bei pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę gyvai tobulinti anglų kalbas žinias. Nekantriai laukiame kito Erasmus+ projekto "Count me in, teach me a word" susitikimo Italijoje.

Projekto koordinatorė Sandra Trečiokienė

collage tu1_m collage tu2_m collage tu3_m