Pagrindinis -> Taip gyvename -> Antrokų išvyka į Anykščius

Antrokų išvyka į Anykščius

Birželio 2 d. 2a ir 2b klasių mokiniai vyko į Anykščius. Pirmiausia vaikai aplankė Anykščių šv. Mato bažnyčią. Įveikę 186 laiptelius, pasiekė 33 metrų aukštyje įrengtą apžvalgos aikštelę, iš kurios pasigrožėjo Anykščių miesto panorama. Antrokai nusifotografavo prie A. Baranausko paminklo ir pasivaikščiojo Šventosios upės krantine. Tada nuvyko į Niūronių kaimą, į Arklio muziejų, kur susipažino su įvairiausiomis Lietuvos arklininkystės istoriją atspindinčiomis ekspozicijomis, pagilino žinias apie arklį, jo naudą žmogui.

Iš Arklio muziejaus mokiniai nuvyko į neribotų pramogų ir atrakcionų parką, kur smagiai leido laiką. Vaikams ypač patiko apversti namai, Voveriukų žaidimų aikštelė, labirintai, padangų nusileidimo trasos... Kelionės pabaigoje vaikai aplankė Puntuko akmenį ir pasivaikščiojo medžių lajų taku. Namo grįžo pilni įspūdžių.

Antrokų mokytojos Bronislava ir Nida

2a an1_m 2a an2_m 2a an3_m 2b an1_m 2b an2_m 2b an3_m