Pagrindinis -> Taip gyvename -> ERASMUS + projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ veikla - mitybos terapijos programa

ERASMUS + projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ veikla - mitybos terapijos programa

El. paštas Spausdinti PDF

europeBirželio 16d. Atžalyno 6-8 klasių mokiniai dalyvavo Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E“ („Geros formos Europa“) veikloje – mitybos terapijos programoje. Programą parengė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokytojos – Vitalija Pociūnienė, Vigita Žukienė ir Renata Kaminskienė. Mitybos specialistės mokiniams priminė sveikos, subalansuotos mitybos pagrindus, sveikus valgymo įpročius, greito maisto bei gaiviųjų gėrimų žalą sveikatai. Išklausę teorinę programos dalį ir susipažinę su saugaus elgesio virtuvėje taisyklėmis, mokiniai buvo suskirstyti į grupes ir ruošė sveikus patiekalus. Šeštokai gamino bananinį desertą, plakė sveikuolišką kokteilį iš šaldytų braškių, špinatų, bananų ir pieno bei kepė avižinius sausainius su džiovintom spanguolėm ir saulėgrąžų sėklom. Aštuntokai ruošė sveikus saldainius – abrikosus įdarytus varške bei bananų-kivių kokteilį, kurį pagardino liofilizuotų alyvų žiedlapiais.

Dėkojame Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokytojoms už įdomią ir naudingą mitybos terapijos programą bei praktinę jos dalį, už pasidalijimą skanių ir sveikų patiekalų receptais.

                 Dalyvaudami projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ veiklose „Atžalyno“ mokiniai formuoja sveiko gyvenimo būdo įpročius, tobulina anglų kalbos žinias bei bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

 

                                                                              Projekto koordinatorė J.Bukienė

 

collage prof3_m collage prof5_m   collage prof4_m collage prof1_m collage prof2_m collage prof6_m 

collage profai1_m collage profai2_m collage profai3_m collage profai4_m