Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2011 - 2012 mokslo metai -> Fėjų pasaka „Ąžuoliuke"

Fėjų pasaka „Ąžuoliuke"

Šiltą pavasario vakarą, kai leidosi purpurinė saulė, kai žemė puošėsi margaspalviais žiedais, Biržų lopšelio - darželio „Ąžuoliukas" logo koridoriuje atgijo penkios gerosios fėjos. O jos nepaprastos.

Pirmoji, vardu Džiaugsmingoji, mėgsta bendrauti, antroji - Kelionė, kuri skrenda su skėčiu, trečioji - Mėnulio fėja, siūlanti visiems arbatos. Ketvirtoji - Meilė, kurios gėlės pražydo nuostabiomis širdelėmis ir spinduliuoja meile, ir penktoji - Svajonė, atskleidusi draugėms didžiausią savo gyvenimo paslaptį.

Kaip ir kiekviena pasaka turi autorių, taip ir šios fėjos buvo sukurtos „Atžalyno" vidurinės mokyklos dvyliktokių Agnės Žalinkevičiūtės, Diletos Bridžiūtės, Vykintos Rintautaitės, vadovaujant mokytojai Rimai Briedienei. Tai minėtų dvyliktos klasės mokinių dailės egzamino kūrybinė užduotis - sieninė tapyba tema „Koridoriaus šnabždesiai".

Nuo šiol visi, dideli ir maži, eidami darželio koridoriumi girdės paslaptingus fėjų šnabždesius: „gera svajoti", „gera mylėti", „gera bendrauti", „gera keliauti", „gera džiaugtis gyvenimu", „gera turėti draugų".

Jolanta Jasinskytė

2012-05-08