Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2014 - 2015 mokslo metai -> Kariuomenės, partizanų ir visuomenės dienai

Kariuomenės, partizanų ir visuomenės dienai

Kartu paminėti kariuomenės, partizanų ir visuomenės suartėjimo dieną Pandėlio gimnazijos bendruomenė pakvietė Biržų „Atžalyno“ mokyklos1-os kuopos jaunuosius šaulius. Šventė devizu "Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos" prasidėjo gimnazijos aktų salėje. Gausiai susirinkusių svečių iš Kauno, Panevėžio, Rokiškio, Biržų, Kėdainių, Obelių ir Kamajų, akivaizdoje naujai priimti į kuopą jaunieji šauliai  pandėliečiai davė pasižadėjimą. Susirinkusiems koncertavo Alfonso Smetonos šaulių rinktinės choras "Aukštaitis".

Gimnazijos klasėse kariuomenės atstovai demonstravo ginkluotę ir karių ekipiruotę. Norintieji dažėsi veidus komufliažiniais dažais. Kieme šventės dalyviai vaišinosi koše ir karšta arbata. Puikiai įrengtame miestelio stadione vyko sportiniai renginiai - vasaros biatlonas, kliūčių ruožas, šauliška estafetė bei šaudymas. Vyko varžybos tarp atskirų komandų. Prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Biržiečiai taip pat liko nenuskriausti. Parsivežė visų spalvų medalius. Tuo metu, kai bėgimo takeliuose varžėsi komandos, stadiono aikštėje Biržų "Atžalyno" mokyklos jaunieji šauliai kartu su pandėliečiais žaidė ir pristatinėjo netradicinius sportinius žaidimus, grindų riedulį, kinbolą, lėkščiasvydį, kuriems žaisti priemones atsivežė biržiečiai. Priemonės buvo įsigytos Comenius Regio projekto metu. Po varžybų, biržiečiai ir pandėliečiai susitiko gimnazijos lauko klasėje, kur aptarė šventę ,bei tolesnį bendradarbiavimą.

Biržų 1-os kuopos vadas Vidutis  Šeškas

kariuomene m  kariuomene m 2  kariuomene m 3