Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2014 - 2015 mokslo metai -> Dailė + geografija = vaikų žemėlapis

Dailė + geografija = vaikų žemėlapis

Šiais mokslo metais vėl (jau trečią kartą) pasiūlėme mokiniams išbandyti savo fantaziją ir  kūrybines jėgas, dalyvaujant Barbaros Petchenik vardo (B. P. – buvusi Tarptautinės Kartografų Asociacijos, viceprezidentė, ilgą laiką dirbusi su vaikams skirtais žemėlapiais) tarptautiniame vaikų žemėlapio konkurse „Mano vieta šiandieniniame pasaulyje“. Šis konkursas yra organizuojamas nuo 1993 metų kas antri metai. Jame gali dalyvauti vaikai iš 84 pasaulio šalių, o tarp jų ir mes!

5 -10 klasių mokiniai konsultavosi su geografijos ir dailės mokytojomis, kad jų sukurti darbai būtų originalūs ir nepakartojami. Iš gausybės darbų buvo atrinkti patys pačiausi 9 vaikų žemėlapiai ir išsiųsti į Vilnių Lietuvos kartografų draugijos verdiktui. Pirmas atrankos etapas buvo sėkmingai įveiktas. Antrojo etapo metu buvo atrinkti geriausi iš geriausiųjų, o tarp jų ir 4 mūsų mokinių kartografiniai kūriniai. Šių mokinių darbai gegužės mėnesį buvo eksponuojami geriausių (158) darbų  parodoje Vilniaus universiteto Kairėnų botanikos sode.

Šio tarptautinio vaikų žemėlapio konkurso diplomais už puikios kokybės kūrinius apdovanoti šie mokiniai:

Lukas Savickas „Linksma man pasaulyje“,

Eglė Dovainė Toločkaitė „Pasaulis – tai paletė“,

MiglėŽadeikaitė ir Monika Skerytė „Aš ir mano pasaulis“,

Marija Rašimavičiūtė „ Gyvybės medis – mano!”.

Didžiuojamės savo mokiniais ir svariais jų laimėjimais!

Rima Briedienė ir Aurelija Padvariškienė

daile m daile m 2  daile m 3