Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2015 - 2016 mokslo metai -> Netradicinė anglų kalbos pamoka

Netradicinė anglų kalbos pamoka

2016 m. gegužės 31 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo anglų k. pamokoje netradicinėse aplinkose. Išmokę architektūros stilių pavadinimus bei stilių ypatybes angliškai mokiniai pasiruošė klasės draugams pristatyti žymiausius Biržų miesto pastatus.

Tomas su Edvinu papasakojo apie Astravo dvarą ir Biržų pilį, Tadas su Mantu pristatė evangelikų reformatų bažnyčios stilių bei istoriją, Gerda, Monika, Indrė ir Margarita supažindino su katalikų Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios architektūrinio stiliaus ypatybėmis. Buvo smagu pasijusti tikrais gidais bei patobulinti anglų kalbos įgūdžius.

Anglų k. mokytoja J.Bukienė

paminklai1 m paminklai2 m  paminklai3 m  paminklai4 m