Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2016 - 2017 mokslo metai -> Socialinė akcija „SOS gyvūnai“

Socialinė akcija „SOS gyvūnai“

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, birželio 1-ąją, mokytoja Rima Briedienė ir jos mokiniai surengė socialinę akciją „SOS gyvūnai“, kurios metu surengė parodą. Piešinių objektais buvo pasirinkti gyvūnai, kuriais, kaip ir vaikais reikia ypatingai rūpintis. Akcijos metu gyvūnėliai ne tik žvelgė iš piešinių, bet visi norintys galėjo atsivesti savo augintinius.

Tokiu būdu mokiniai ir mokytojai ne tik supažindino su savo draugu, bet dalinosi patirtimi apie savo keturkojo priežiūrą ir svarbiausia, priminė visiems apie atsakomybę auginant bet kokį gyvūną. Akcijos svečiai – „Biržiečių žodžio“ redaktorė Edita Mikelionienė ir Všį „Mažas draugas“ vadovė Anželika Jaškuvienė iš savo patirties papasakojo, kad visiškai nesvarbu pirkti brangiai kainuojantį gyvūną, galima taip pat rūpintis ir mylėti iš globos namų ar šiaip priklydusį gyvūnėlį. Ši trumpa, bet labai nuoširdi ir šilta akcija baigėsi įteikiant gyvūnų globos namų gyventojams pilną dėžę ėdalo, kurią paaukojo visi atžalyniečiai, ruošdamiesi šiam renginiui.

sos 1_m sos2 m sos3 m sos4 m sos5 m sos6 m sos7 m sos8 m sos9 m sos10 m sos11 m sos12 m