Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> Veprių kraterio lobiai ir atradimai.

Veprių kraterio lobiai ir atradimai.

Birželio 4 dieną ketvirtokai dalyvavo edukaciniame skautų žygyje, kurio metu mokiniai per interaktyvų dalyvavimą susipažino su didžiausiu meteorito kraterio Lietuvoje teritorija ir jį supančiais kultūriniais ir istoriniais objektais: Sukinių piliakalniu, Moko akmeniu, Žuvintės šaltiniu.

Dalyviai susiskirstę komandomis, su skautų instruktorių pagalba, gaminosi maistą lauko sąlygomis: mokėsi pasiruošti laužo vietą, uždegti laužą be degtukų, pasigaminti trikojį ir įgyti maisto gaminimo įgūdžių.

Žygio metu naudojosi ryšio priemonėmis racijomis, žemėlapiais, žygio ir išgyvenimo gamtoje priemonėmis: puodais, virvėmis, ugnies skeltuvais.

Visi linksmai dainuodami skautų dainelę, įveikė 10 km atstumą ir suradę saldų lobį, džiaugėsi savo jėgomis ir ištverme.

Ketvirtokų mokytojos

collage zygis1_m collage zygis2_m