Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> 4 b klasės mokiniai atsisveikina su pradine mokykla

4 b klasės mokiniai atsisveikina su pradine mokykla

Regis taip neseniai ketvirtokai nedrąsūs, įsikibę tėveliams į rankas, atėjo į pirmą klasę, o jau šiandien jie baigė pradinę mokyklą.

Birželio 6 dieną 4 b klasės mokiniai sugužėjo pas Urtės močiutę į sodybą. Tėveliai ruošė vaišes, o mokinukai ruošėsi programėlei.

Po to vaikai tėveliams vaidino spektakliuką „Ežio namai“, dainavo daineles, šoko.

Ketvirtokai gavo pirmą svarbų savo darbo įvertinimą - pradinės mokyklos baigimo pažymėjimą.

Tai pirmas žingsnis tolyn nuo vaikystės.

Mokytoja Nida Mikšienė

vaidiname m