Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Kviečiame „pačiuožti“ riedučiais

Kviečiame „pačiuožti“ riedučiais

SRF-logo RGB_pagrindinis-01-300x196

Mokykla nuo 2020 sausio mėnesio vykdo Sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Norime čiuožti“. Projekto tikslas- paskatinti mokinius ir jų tėvus

20200227 122026

aktyviai leisti laisvalaikį žiemos metu. Viena iš prieinamų sporto šakų ir laisvalaikio praleidimo formų - čiuožimas. Nesant tinkamų oro sąlygų vietoj pačiūžų įsigijome pačiūžas - riedučius, kas leidžia keičiant geležtę į ratukus ir atvirkščiai, čiuožti ant ledo arba kietais paviršiais.

Nuo kovo 2 dienos kviečiame visus norinčius mokyklos bendruomenės narius: mamas, tėčius, močiutes, senelius ir žinoma mokinius ir mokytojus į „čiuožyklą“ mokyklos sporto salėje. „Čiuožykla“ veiks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 valandos iki 19.30 valandos. Riedučiais aprūpina mokykla. Pageidaujantis šalmų ar apsaugų jomis pasirūpina patys.

Mokyklos direktorius