Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> „Atliekų kultūros egzaminas“

„Atliekų kultūros egzaminas“

collage in_shape_mAtliekų kultūros egzaminas

Balandžio 30 d. mūsų mokyklos 40 „Atžalyno“ 4-6 klasių mokinių ir 10 mokytojų bei tėvelių dalyvavo „Atliekų kultūros egzamine“, kur galėjo pasitikrinti, kiek žino apie atsakingą vartojimą, rūšiavimą ir kitus tvaresnės aplinkos kūrimui svarbius aspektus. Dalyviai turėjo atsakyti į 30 klausimų (pradinių klasių mokiniai – į 15 klausimų). Visi sudalyvavę internetiniame egzamine gavo „Pažengusiojo“, „Žinovo“ ar „Eksperto“ diplomus.

Egzamino dalyviai pagerino savo žinias apie atliekų rūšiavimą, prisiminė, kur dėti nebegaliojančius vaistus, kokius stiklo gaminius galima perdirbti, o kokius – ne, kur nunešti nebenaudojamą elektroniką, kodėl reikia perdirbti popierių ir ką daryti, kad maisto atliekų susikauptų kuo mažiau.

Egzaminą organizavo Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras ir informacinis portalas Delfi.

diplomas m

Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ koordinatorė J.Bukienė