Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Nešvaistyk savo atliekų

Nešvaistyk savo atliekų

collage in_shape

Gegužės ir birželio mėn.  6-10 klasių  „Atžalyno" mokiniai dalyvavo Erasmus+ projekto  „Europe in S.H.A.P.E.”  prevencinėje veikloje „Nešvaistyk savo atliekų” (“Don’t waste your waste”) ir domėjosi atliekų tvarkymu ir rūšiavimu ne tik savo šeimose, bet ir Biržų rajone bei Lietuvoje. Mokiniai rašė rašinius apie šiukšlių rūšiavimo ir perdirbimo svarbą, kūrė lankstinukus ir plakatus, stebėjo savo šeimos įpročius ir pildė šiukšlių rūšiavimo dienoraščius bei aprašė, kaip jie asmeniškai prisideda prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Ačiū mokytojoms, kurios paskatino mokinius sudalyvauti projekte ir mokiniams, aktyviai įsitraukusiems į šią projekto veiklą.

Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ koordinatorė J.Bukien

waste01 m waste02 m waste03 m waste04 m waste05 m waste05 2_m waste06 m waste07 m waste08 m waste10 m waste11 m waste12 m waste13 m waste14 m waste15 m