Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2020 - 2021 mokslo metai -> Suteikite savo gyvenimui prasmę... (išlydėjus dešimtokus)

Suteikite savo gyvenimui prasmę... (išlydėjus dešimtokus)

Birželio 23 dieną į paskutinę klasės valandėlę susirinko mokyklos dešimtokai (dabar jau buvę...). Atsisveikinimui su mokykla skirtas laikas prabėgo akimirksniu. Paskutinį susitikimą vedusi klasės auklėtoja visus sugrąžino į praeitį – prisimintos smagios (ir ne tik...) mokyklinio gyvenimo akimirkos.

Taip pat kalbėta apie ateities planus, išsakyta daug gražių žodžių ir linkėjimų, pažiūrėtas daug teigiamų emocijų suteikęs devintokų (ačiū jiems!) sukurtas smagus filmukas apie dešimtokus. Ir, žinoma, įteikti pagrindinio išsilavinimo baigimo pažymėjimai. Atsisveikinant tradiciškai susiburta paskutinei nuotraukai.

Gražaus ir prasmingo jums, mieli auklėtiniai, gyvenimo!...

Auklėtoja Inga Zinkevičienė

collage desimtokai1_m collage desimtokai2_m