Pagrindinis -> Taip gyvename -> Tautosakos skrynelė

Tautosakos skrynelė

Lapkričio mėnesį 2 a, 2 b, 3 b ir 4 a klasių mokiniai, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Tautosakos skrynelė“, kurie vyko mokyklos bibliotekoje.

Užsiėmimų metu mokiniai žaismingai prisiminė lietuvių liaudies smulkiąją tautosaką. Vaikai noriai aiškino patarlių reikšmes, mankštino protą minant mįsles, mokėsi naujų skaičiuočių, bandė be klaidų pasakyti  greitakalbes, klausėsi gamtos garsų pamėgdžiojimų, pasakų be galo, legendų apie Biržų pilį ir Vilniaus įkūrimą. Žiūrėjo animuotą sakmę „Puntuko akmuo“. Bibliotekininkė pristatė leidinių parodėlę,  kvietė  skaityti pasakas ir susipažinti su savo gimtinės tautosakos lobiais.

Bibliotekininkė R. Mikalauskienė

tautosaka0 m tautosaka1 m tautosaka2 m tautosaka3 m tautosaka4 m