Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pirmokai-knygų bičiuliai

Pirmokai-knygų bičiuliai

Vasario 21 d. mokyklos bibliotekos skaitykloje vyko tradicinis renginys pirmokams, kuris vyksta 15 metų iš eilės - „įšventinimas“ į skaitytojus.

Pramokę skaityti vaikai sugūžėjo į  biblioteką – knygų namus.  Bibliotekininkė priminė, kuo ypatinga yra ši mokyklos erdvė: papasakojo, ką čia galima veikti, kaip reikėtų elgtis, kur ieškoti knygų pirmokams, parodė didžiausią ir mažiausią bibliotekos knygas, pristatė gausiai iliustruotas enciklopedijas.

Šiemet mažieji sulaukė 3a klasės mokinių dovanos – spektakliuko „Dryžuota kiškiukė“ pagal pasaką iš J. Baltrukonytės knygos „Filmukai“ (paruošė mokytoja D. Šimienė).  Jaunieji aktoriai sulaukė žiūrovų aplodismentų. Jiems  vaidinimas labai patiko.

Ir štai Iškilmingiausias momentas. Atsistoję ir prisidėję ranką prie širdies, vaikai pasižada saugoti ir mylėti knygas, visada būti knygos bičiuliais. Kiekvienas mokinukas atminimui gavo skirtuką. Nuo šiol pirmokai - pilnateisiai bibliotekos skaitytojai. Smalsiai dairydamiesi, linksmai besišnekučiuodami,  vaikai išsirinko patikusias knygas, kurias pasiėmė namo.

Linkime įdomios kelionės į knygų pasaulį!

Bibliotekininkė R. Mikalauskienė

skaitytojai1 m skaitytojai2 m skaitytojai3 m skaitytojai4 m skaitytojai5 m skaitytojai6 m