Pagrindinis -> Taip gyvename -> Skaitymo kampelis

Skaitymo kampelis

Gegužės 19 d. mokyklos bibliotekoje įvyko skaitymo kampelio „Pas pelėdą“ pristatymas pirmokams.

Šalia lentynos su knygomis technologijų mokytojos D. Šataitės,  9a ir 9b klasių mokinių dėka atsirado staigmena -- originalios pagalvėlės. Tekstilės kurso metu mergaitės mokėsi siūti. Mokytojos idėja, kaip seną daiktą (džinsus, marškinėlius) prikelti naujam gyvenimui, sulaukė palaikymo. Gimė projektas „Mano dovana bibliotekai - pagalvėlė“. Rezultatas – gražios pagalvėlės skaitymo kampelyje – labai pradžiugino mažuosius skaitytojus.Vaikai smalsiai tyrinėjo naują vietą.

O koks gi skaitymo kampelis be skaitymo? Bibliotekininkė pakvietė vaikus apsilankyti svečiuose pas švedų rašytojo ir iliustratoriaus  S. Nordkvisto knygų herojus katinėlį Findusą ir dėdulę Petsoną. Jaukiai įsitaisę, vaikai klausėsi įdomios istorijos apie simpatišką kačiuką su plačiomis žaliomis kelnėmis, atsakinėjo į klausimus.

Dėkojame pagalvėlių kūrėjoms ir tikimės, kad skaityklos erdvė taps jaukesnė ir patrauklesnė mažiesiems skaitytojams, paskatins juos perskaityti visas knygas apie Petsono ir Finduso nuotykius, dažniau užsukti į ramųjį skaitymo kampelį, kur galima ne tik skaityti, bet ir dėlioti dėliones,  žaisti stalo žaidimus.

Bibliotekininkė R. Mikalauskienė

kampelis m kampelis1 m kampelis2 m kampelis3 m kampelis4 m kampelis5 m