Pagrindinis -> Taip gyvename -> Antrokų kūrybos pristatymas

Antrokų kūrybos pristatymas

Balandžio mėnesį, minint Tarptautinė vaikų knygos dieną, 2 b klasės mokiniai susipažino su simpatišku juodu katinu Herbertu iš E. Horn knygos „Atsiprašau...Ar jus ragana?“. Pavasario atostogoms gavo užduotį parašyti knygos tęsinį.

Gegužės 22 d. antrokai ir jų mokytoja N. Mikšienė pakvietė pirmokus į bibliotekos skaityklą. Ugnė ir Danielė raiškiai perskaitė knygą apie katiną Herbertą mažiesiems klausytojams.  Pirmokai atidžiai klausėsi ir aktyviai atsakinėjo į Ramintos pateiktus klausimus. Įdomiausių istorijos tęsinių autoriai: Ugnė, Danielė, Raminta, Ignas, Almantas, Domantas perskaitė savo kūrybą ir sulaukė plojimų.

Pirmokams buvo pasiūlyta nupiešti iliustracijas. Vaikų tekstai ir piešiniai bus eksponuojami skaityklos stende.

Garsinio skaitymo valandėlė suteikė daug smagių emocijų skaitovams ir klausytojams.

Bibliotekininkė R. Mikalauskienė

antrokai m antrokai2 m antrokai3 m antrokai4 m antrokai5 m