Pagrindinis -> Taip gyvename -> Kelionė po Lenkiją

Kelionė po Lenkiją

Biržų jaunieji šauliai į dviejų dienų kelionę po Lenkiją pasikvietė Pandėlio, Rokiškio ir Obelių jaunuosius šaulius. Kelionės metu aplankėme su Lietuva susijusias ir kiekvienam krikščioniui brangias vietas. Lankėmės Punske, Seinuose Vygrių vienuolyne, buriuotojų sostinėje Gižycke, prie šventojo Brunono žūties vietos, nuo kurio žuvimo aprašyme paminėtas pirmąkart Lietuvos vardas. Pabuvojome šalia Ketštyno miškuose buvusį Hitlerio bunkerį „Vilko guolis". Antrą dieną lankėmės Šv.Lipkos vienuolyne, kur klausėmės pačių didžiausių ir gražiausių Europoje vargonų muzikos.

Pasukę namų link aplankėme Barboros Radvilaitės vyro Žygimanto įkurtą miestą Augustavą. Laivu plaukėme ežerais, kurie sujungti kanalais. Aplankę Studzieničną ir ragais puoštą bažnytėlę, kurioje lankėsi popiežius Jonas Paulius II, grįžome namo. Taip baigėsi puiki kelionė po kaimyninę šalį.

Vidutis Šeškas

lenkija1 m lenkija2 m lenkija3 m lenkija4 m