Pagrindinis -> Taip gyvename -> Akcija „Saugokime vadovėlius!“

Akcija „Saugokime vadovėlius!“

Planuojant socialines-pilietines veiklas šiais mokslo metais, 8 a klasės  auklėtoja Justina pasiūlė bendradarbiauti su biblioteka ir įgyvendinti akciją ,,Saugokime vadovėlius!‘‘. Mokiniai pasiskirstė grupėmis ir pasidalino darbais. Mantė, Kornelija, Lauryna ir Vestina sukūrė plakatą, Paulius, Edvinas ir Erikas akcijos reklamos filmuką.

Rugsėjo 22d.  Saulė, Simona, Gabrielė Ir bibliotekininkė Renata aplankė  1-4 klases.

Pradinukai noriai atsakinėjo į klausimą, kodėl reikia saugoti vadovėlius, dalinosi patarimais kaip jais rūpintis, kad ilgai išliktų tvarkingi. Visi buvo apsilenkę mokyklines knygas ir pratybų sąsiuvinius, o 3a klasės mokiniai kiekviename vadovėlyje turėjo skirtukus (žymeklius). Pasidžiaugę, kad mažieji atžalyniečiai rūpestingi vaikai, aštuntokės įteikė saldžius prizus.

8a klasės mokinės Simona ir Gabrielė

vadoveliai1 m vadoveliai2 m